| Anonimaams a întrebat:

Buna happy Deci am inceput de ceva timp Arrow si sunt la sezonul 3 si stiu ca este si serialul asta The Flash care se leaga de Arrow... si acum ma cam prins The Flash, are ceva daca nu le vad in paralel? Gen sunt chesti pe care le inteleg mai bine daca le vad in paralel? Pentru ca as vrea sa vad mai intai primul sezon din The Flash si dupa sa continui cu Arrow.
MUltumesc!

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Eu de exemplu ma uit la Flash, Supergirl si Legend of Tomorow. La Arrow nu m-am uitat si sincer nu m-a afectat. Am zis ca o sa il vad candva laughing

2 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Sunt vreo 2 episoade cross-over, dar nu te afecteaza deloc. Si eu ma uit la The flash, dar la Arrow nu, si nu se leaga unul cu altul
Vizionare placuta!

| Anonimaams explică:

Va multumesc foarte mult.