| WangLouis a întrebat:

Deci, eu ma uit la seriale coreene pe site-ul Viki. Nu inteleg de ce pana acum m-am putut uita si la seriale noi, episoadele noi care apareau...si acum nu mai pot face asta.Saptamana trecuta incepuse-m serialul Hwarang, m-am oprit la episodul 14 si acum nu mai pot vedea nici unul. De ce?
Mentionez ca nu sunt un abonat.

Răspuns Câştigător
| Alina2017 a răspuns:

Am observat si eu ca de la ceva timp le place sa faca asta. Incearca sa ii faca pe membri sa se aboneze. Te lasa sa vizionezi cateva episoade din film casa fie siguri ca esti cu gandul si sufletul in acel film si cand sa dai sa urmaresti urmatorul episod iti spune clar ca doar cei abonati au voie sa vizioneze mai departe. Dar pe parcurs o sa deblocheze acele filme care pot fi vazute doar de cei abonati. Am patit si eu de multe ori sa incep sa urmaresc un film si pe la jumate sa nu imi mai dea voie sa il vizionez ca trebuie sa ma abonez dar am asteptat si pe parcurs a deblocat filmul pentru a fi vizionat de toata lumea. Stau si eu cate o zi si ma uit la cate un film de 13-14 episoade si cateodata patesc ceea ce ti se intampla tie dar nu ai ce le face. Banul face totul. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu. Iti multumesc! Funda?