| WarriorCats a întrebat:

Bună! Deci eu vreau să mă comport că Jade din Victoria în lumina reflectoarelor dar nu știu cum, mă puteți ajuta? Mulțumesc!

dau fundă

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si eu as vrea sa ma comport precum Chuck Norris, sa merg in Vaslui la cel mai "baiet" bar de melteni, sa aflu care-s cei mai rai 10 indivizi, sa ii provoc si apoi sa ii bat rau tare de tot, crezi ca am sanse?

Nu stiu serialul de care ne zici, dar dupa imaginile vazute e un fel de productie gen ce se face si pe Disney, cu adolescenti.
Ai nevoie de ore de actorie, de antrenament mult chiar si in fata oglinzii, de talent si de voce daca e cum intuisc actorie cu musical!
Succes

| WarriorCats explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc!

| Simpatic a răspuns (pentru WarriorCats):

Npc