| Maria95 a întrebat:

Buna dragi TPU! Am o intrebare pentru voi si as fi foarte recunoscatoare daca m-ati putea ajuta. Pe kanal D este difuzat un serial (Unutulmuz=Inima nu respecta reguli)... As vrea sa stiu daca exista o carte dupa care s-a facut acest serial? Daca DA care este aceea? Un titlu si un autor mi-ati putea da? Va multumesc anticipat! Dau fundita happy!

Răspuns Câştigător
| dinamo98 a răspuns:

Iti spun k nu exista nici o carte hmmmmm... in romana cel putindar in Turcia ei nu stiu bafta

1 răspuns:
| dinamo98 a răspuns:

Thanks