| ioana2011 a întrebat:

Buna!
Dupa ce am auzit niste seriale de la voi, am vazut un raspuns ca The Gates ar fi misto!
M-am uitat pe Wikipedia si am vazut ca este si Horror.
Este bine ca o fata de 14 ani sa se uite la el sau este foarte Horror?
FUNDAbig grin

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic sa nu te uiti...un astfel deserial te va speria si nu vei mai dormi noaptea.
Iti recomand ceva mi putin horror:The vampire diaries si Pretty little liars happy

| FadetoBlack a răspuns:

Vai, vezi să nu te uiţi, că o să ai coşmaruri şi în vise o să apară fantome.

| Raphy25 a răspuns:

Nu stiu sigur daca este foarte horror, dar daca te sperii repede sau esti slaba de inger iti recomand sa nu te uiti happy. Crede-ma am trecut si eu prin asta big grin