| Maria2901 a întrebat:

Eu am fost la shopping cand a fost Magicienii din Waverly Place in sezonul cand guvernul isi da seama ca sunt vrajitori. Unde pot sa-l vad pe net? Imi dati link-ul va rog?

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna.

Este un site www.p e t e a v a. ro intr acolo scrii numele episodului si din ce serial face parte, si il gasesti acolo garantat;)

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu il gasesti pe net decat in engleza fara subtritari fara dublari da vezi ca inca mai da reluari pe Disney Chanel din acel episod

| BadBoYz a răspuns:

Stiu eu doua site-uri www.axyy-filme.com si www.filme.live.do.am