| Larisssaa a întrebat:

Fundă. Aş vrea să mă ajutaţi cu ceva. Acum ceva timp am văzut o descriere a unui film dar nu mai ştiu cu se numea. Uitaţi o mică descriere din ce imi amintesc :

Era vorba despre 2 prieteni buni. Se cunoşteau de mici. [ Fata si baiat ] Dar fata a trebuit să plece din satul acela şi să îşi părăsească prietenul pentru că avea şansa de a devi actriţi. Trec ceva ani şi amândoi erau maturi. Fata a revint în sat pentru că tatăl ei avea probleme de sănătate. Acolo îl întâlneşte pe vechiul lui prieten...

Doar atât îmi amintesc. Dau fundă pentru răspunsul care îmi zice cum se numea filmul.

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, poate este vorba despre Playfull Kiss. Nu sunt sigura insa corespunde descrierea in foarte mare parte tongue.

| Larisssaa explică (pentru Konata):

Scuze, dar nu este acesta sad.

| Konata a răspuns (pentru Larisssaa):

A. Imi para rau sad

| zăGhost a răspuns:

Waiting for forever?