| stfbaaa a întrebat:

Buna!
Imi place Final Fantasy foarte mult.Din cate am inteles e o serie de episoade nu? vreo 7 cred. Faza e ca eu pe net am gasit doar Final Fantasy Spirits Within si Final Fantasy Advent Children.Din Advent Children nu am inteles mai nimic..am vazut personaje de care habar nu aveam etc..De aceea cred ca inaintea lu Advent Children mai sunt cateva parti pe care le-am omis nu?
Dar totusi daca le-am omis, de ce nu le-am gasit pe net?thinking
Ar putea cineva sa imi zica toate partile si unde ar trebui sa le gasesc pe toate?big grin
Dau fundahappy

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Jocurile sunt toate de la 1 la 14, scrise in cifre romane laughing. Desi imi plac RPGurile, final fantasy mi s-a parut foarte shitty si n-am putut niciodata sa-l joc.