| mistergiovany49 a întrebat:

Imi poate spune cineva unde pot gasi subtitrarea lui ATTRACTION 2017?

9 răspunsuri:
| mistergiovany49 explică (pentru ovidiu123432):

Din pacate nu gasesc nici aici! Multumesc oricum!

| ovidiu123432 a răspuns (pentru mistergiovany49):

Bada, filmul ATTRACTION il gasesti sau cauta pe google Attraction 2017 subtitrat in romana si il gasesti

| mistergiovany49 explică (pentru ovidiu123432):

Ovidiu,apreciez efortul dar nu reusesc sa gasesc! Google ma duce in FILMEINHD, unde ajung la film, insa " nu pleaca"!

| mistergiovany49 explică (pentru iar99Teo):

Multumesc Teo! M-am descurcat si l-am vazut de ceva timp dar la o calitate slaba! Apreciez efortul!

| XMarianDennis99X a răspuns (pentru mistergiovany49):

Ne poti da si noua link-ul sa il vedem? E ciudat ca nu il gasim nicaieri desi e un film foarte frumos

| Daniel_Nita_Andrei_1980 a răspuns:

Unde gasesc sa vad si eu filmu?