| Wihaela a întrebat:

imi puteti spune cum s-a terminat dragoste si pedeapsa aseara? imi puteti spune, va rog? fara video! merci. dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Biiiiiia a răspuns:

Buna:*!
Pai...eu o sa iti povestesc in mare tot episodul.
Savas era la Yasemin acasa cu Omer si mama lui Yasemin, a venit politia si l-a arestat pe Savas pentru trafic de droguri.I-au mai arestat si pe Shanur,Pala, Nazan, Bora dar lor le-a dat drumul.
Yasemin a mers cu Sevgi la fostul bar a lui Cem[5x5] unde a baut Yasemin si i-a spus lui Sevgi ca vrea sa ramana singura putin si ca va dormi la casa ce noua[cumparata de Savas]. Dupa ce a plecat Sevgi a venit si Yavuz la bar, dar nu a vazut-o pe Yasemin.Ea[Yasemin]s-a dus pe terasa barului unde a venit si fata aceea care ii spunea Savas "ochi frumosi" sau ceva de genul.[am uitat cum o cheama]
Episodul s-a terminat cand Yasemin s-a trezit de dimineata si era in alta casa.Nu a aratat in episodul de ieri, dar va arata in episodul de luni ca Yasemin era acasa la fata aceea "ochi frumosi".
Sper ca ai inteles ce ti-am povestit :*

Uite aici si niste poze cu cei din Dragoste si Pedeapsa : http://www.kanald.ro/seriale/Dragoste-si-pedeapsa/galerie_foto/

1 răspuns:
| vikis a răspuns:

Srevi s-a dus cu yasemin la 5x5 (un bar) si yasemin s-a imbatat si s-a dus la toaleta iar atunci a intrat yavuz (la toaleta) si apoi yasemin s-a trezit intr-un pat apoi s-a trezit