| Anonima0001 a întrebat:

Imi puteti spune seriale gen Twilight (de drama, love story)

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale cu vampiri și vârcolaci:TVD, The Originals, True Blood, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, Lost Girl, Bitten (2013), Supernatural, Valemont (mini-serie), The Gates

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Jurnalele vampirilor...

| sammy7 a răspuns:

Supernatural

| vass19 a răspuns:

Desperate housewives un serial genial, modul cum ne descrie istoria, modul de filmare e genial, glume, super. as fi vrut sa nu sa se mai termine.

| xatxat123 a răspuns:

Teen wolf

| Catalina283 a răspuns:

13 reasons why
Gossip Girl