| deeablonda23 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste filme in care o fata cuminte se indragosteste de un tip rebel [sau invers] cum ar fi "A walk to remember"? Multumesc anticipat. Dau fundita celui mai bun film!

5 răspunsuri:
| klameteo a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to online multiplayer status thanks to freeminecraft★cc big grin

| Crucified a răspuns:

Băiatul rebel şi fata cuminte

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey thinking destul de complicata intrebarea thinking laughing
Eu am vazut niste filme care corespund partial cu cererile tale thinking Unul ar fi,, Scufita Rosie`` este horror combinat cu dragoste si Sf laughingaltul ar fi,, LoL`` cu Miley Cyrus thinking sau StarStruck - aici o fata obisnuita se indragosteste de o vedeta thinking si el la randul lui de ea happy
Pe net am gasit cateva dar nu stiu cat de bune sunt :
1) Visand la Joseph Lees
2)Nebuni si frumosi
3)Tentatiile pacatului
5)Triple Dog
6)Thirteen
7)Raise your voice
8)American Pie(1, 2, 3, 4, 5)
9)Din nou la 17 ani
10)In sexcursie
11)Cu un pas inainte
12)Super-rai
13)Full of it
14)Sydney White si cei sapte tocilari
15)Saracele fete bogate
16)Minori fara insotitori

Sper sa gasesti unul bun love struck daca nu de la mine de la altcineva love struck
Te pup ♥

| DolceKiss a răspuns:

Pai filme nu prea știu dar știu câteva seriale superbe așa.
Boys over flowers, You're beautiful, Heartstrings

| dd3nyzza a răspuns:

Tres metros sobre el cielo.