| veronika12 a întrebat:

Imi puteti spune unde gasec filmul 'Rosu si negru' este si carte, autorul este Stendhal dar eu vreau filmul.Va rog sa ma ajutati! FUNDA

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai la ce dracu sa citesti? ca iti scade rangul daca pui mana si citesti o carte!
uite nu vreau sa iti spun unde poti sa il gasasesti, daca vrei iti spun unde gasesti carte si la ce preturi, dar filmul nu!

| cristy3991 a răspuns:

Iti recomand sa citesti cartea; Intr-o carte sentimentele personajelor sunt descrise mult mai bine, si in acest fel iti poti imbogati si cultura ta generala. Dupa ce ai citit cartea iti recomand sa urmaresti si filmul pentru a putea sa faci diferenta. O zi buna

Răspuns utilizator avertizat