| pufosicaa a întrebat:

In legatura cu filmul Suicide Squad... M-am uitat la el si mi-a placut enorm... Dar pana la urma am finalul m-a lasat cu semne de intrebare. Stiti cumva daca va aparea filmul Suicide Squad 2?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Se va face un spin-off cu Harley Quinn, nu ştiu dacă şi cu restul.

| Deliiiia a răspuns:

Nu cred ca va aparea, din moment ce nu a avut o critica favorabila. Deocamdata nu e programat un al doilea film.

| Zathara a răspuns:

Nu se știe nimic în legătură cu asta, nu s-a făcut publică nici o informație. Încă e „proaspăt" acest film. happy

| Valentina_Clara_1998 a răspuns:

Poate va apărea mai târziu, dar nu si anul acesta

| MariaBot5 a răspuns:

Da, este posibil să apară, indiferent de criticile "criticilor de film". Se zvonea că o să apară în 2018, dar, de fapt va apărea prin 2021-2025. În 2018 o să apară un film cu Batman în care e posibil să apară Harley și Jokerul. Iar Margot Robbie a semnat un contract pentru un film solo, al lui Harley Quinn.

| Cojan_Sary_1995 a răspuns:

Nu stiu dar eu cred că da. Am căutat pe internet si nu am găsit nimic. Cu siguranță va exista continuarea!