| AnuriM13 a întrebat:

Buna iubitori de seriale indiene, am si eu o intrebare! nu prea am timp sa urmaresc serialul "intalnirea inimilor" de pe prima tv... stiti cumva daca Armaan si Ridhima s-au sarutat? thinking

10 răspunsuri:
| lilicutza0009 a răspuns:

Nu

| SimonaSymo a răspuns:

Nu s-au sarutat acum, dar in ultimul episod se saruta foarte intens deoarece ridhima il cere pe armaan in casatorie...

| kukuy a răspuns:

Nu s-au sarutat sad

| RainUmbrella a răspuns:

Cred ca da

| kajen4ever a răspuns:

Nu se saruta. uite cum sta treaba prima riddhima este SHILPA ANAND.a2a este SUKIRTY KANDPAL.a3a este JENNYFER WINGET.cum a spus ea lor nu le permite legea deoarece sunt indieni.

| Allex7 a răspuns:

De sarutat se saruta in mai multe episoade incepand din 80... Si sus cand Arman ii da bratara mamei sa si pe scara de incendiu si la Lanovla se giugiulesc prima data cand se ud amandoi

| Brookee a răspuns:

Da este adevarat.shilpa anand nu va mai juca rolul ridhimei.Dar ridhima are o sora biologika.Sunt gemene(dar nu seamana) iar pe shilpa(sora ridhimei in film) o va interpreta shilpa anand laughing) coincidentza d nume iar p ridhima o ja juca jeniffer winget

| Brookee a răspuns:

Nu nu s`au sarutat deoarece nu le permite legea.La ei numai sotzii si sotziile se saruta si asta cand nu este nimei in preajma.Nu s`au sarutat nikiodata.Eu ilurmaresck de la 1 episod.SHi nki nu se vor saruta.Doar poate p obraz

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.

| dpb a răspuns:

Mai sincer nu mai stiu nici eu, acum pe 4 martie am vazut un episod, si erau cam apropiati unul de altul big grin...
Dupa cum se inteleg eu cred ca da...