| catalin208 a întrebat:

Imi spuneti si mie cand mai revine armaan si ridhima in intalnirea inimilor

15 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Funda ?

| Ryuuzuka a răspuns:

Hei...si eu urmaresc acelasi film.Arman si Ridhima au murit impuscati in spital.Anjali studiaza in alt oras alaturi de un chirurg faimos, iar mie imi chiar este mila de Atul.Stii episodul ala cand a venit femeia aia la Sanjeevani insarcina si nu putea parasi spitalul dar a venit un om care lucra la tatal fetei ca s-o ia pe fata, dar doctor Kirti s-am impotrivit, iar dupa respectivul le-a spus tuturor celor din spital ca cine il va parasi il va impusca indiferent cine va fi ala.Iar Armaan nu stia ce fel de anunt a dat acel om si a fost impuscat in fata Ridhimei iar ea a alergat la el si au impuscat-o si pe ea... Acum tatal Ridhimei este trist.Nici eu n-am vazut episodul pentru ca nu imi facusem curat in cameralaughing), iar o colega mi la povestit.

| catalin208 explică (pentru Ryuuzuka):

Mie mi-a spus cineva ca arman si ridhima va reveni in episodul 555 556

| Ryuuzuka a răspuns (pentru catalin208):

Uita-te-te pe calculator.Stii ca tatal lui se uita mereu la o poza de a Ridhimei? A murit. Faza aia cand se gandeste tatal fetei. atunci cand Naina dormea acum 2 zile? De ce nu te-ai uitat? Arata secvente trecute si vedeai cum a murit Ridhima?

| Danyelusha a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Ridhima nu a murit. Nici ea nici Armaan. Ridhima este acum la un spital in alta tara in care se recupereaza, o sa se reintoarca in serial chiar saptamana viitoare vineri adica in data de 23 decembrie 2011. Apoi o sa apara si Armaan peste o luna, in episodul 556. In timp ce Armaan lipseste, Ridhima o sa se casatoreasca cu Sid, nu pentru ca il iubeste ci pentru a salva onoarea familiei ei. Apoi cand revine Armaan isi da seama ca inca il iubeste si la sfarsitul serialului ea ramane cu el.

| Ryuuzuka a răspuns (pentru Danyelusha):

Wow...ce bine este trit filmul fara ei.mie cand mi-a zis pr mea am ramas...Ms happy.N-am vazut episodul.

| Danyelusha a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Cu placere winking

| SimonaSymo a răspuns:

Ridhima si Armaan NU AU MURIT! Ridhima apare saptamana viitoare, iar Armaan peste o luna. NU GLUMESC! dacă vrei sa afli mult mai multe despre revenirea celor 2 ia-ta id meu de mess : adry.symo@yahoo.com. ARMAAN SI RIDHIMA NU AU MURIT!

| SimonaSymo a răspuns:

Fara suparare dar Ridhima si Sid nu se casatoresc inainte sa vina Armaan. Cand apare Ridhima da peste Sid, iar Sid cade peste ea si ea ii da o palma. pe parcursul episoadelor Ridhima ii face viata "un infern" lui Sid, asa ca el se hotareste sa se razbune pe Ridhima. El intra la miezul noptii in camera Ridhimei si se pune langa ea in pat si face multe poze pe care le arata tuturor in special Padmei si lui shashank ( parintii ridhimei). Pt a salva de rusine familia ei, ea se casatoreste cu Sid. dar el inca il iubeste pe Armaan. El ii se arata Ridhimei cu cateva zile inaintea nuntii ei cu Sid. Armaan si Ridhima au momente foarte frmoase, dar si triste impreuna pana la nunta, dar Sid ii impiedica sa se vada. Filmul va fi foarte trist incepand cu venirea lui Ridhima si Armaan asa ca luati-va servetele! Iar amintrile lui Ridhima si Armaan sunt foarte triste. Aproximativ 50 de episoade de cand apar ei 2 sunt f triste. Inainte de nunta Sid il provoca pe Armaan care este ajutat de Yuvi sa faca streaptease in fata tuturor la o petrecere, dupa care Jiggi si JP merg si ei pe scena si danseaza si ei, apoi vine Sid. Iar Sid se imbata ingrozitor si o provoaca pe Ridsi sa faca streaptease, iar ea face. Daca vreti mai multe detalii despre film, sau sa vorbiti cu unii dintre actori, contactati-ma la adresa de mess adry.symo@yahoo.com. NU GLUMESC!

| Mandark a răspuns (pentru SimonaSymo):

Nu e asa sid si ridhima se casatoresc iar cand vine armaan ridhima isi da seama ca are sentimente pentru sid uita te la episoadele 556 557 la prima tv marti 7 februarie 2012

| SimonaSymo a răspuns (pentru Mandark):

Da, stiu. m-am incurcat eu. oricum urmariti urmatoarele episoade. sunt chiar foarte triste si frumoase.

| riddhima a răspuns:

Ridhima s-a intors si Arman va reveni in episodu 556

| dahsls a răspuns:

Cand mai incepe film intinera imilor

| dahsls a răspuns:

Cand mai incepe film ta pentru totauna

| Costel_Florea_1977 a răspuns:

An episodul 556-557 a aparut dar cu gandul la baschetbalista lui