| apocalipsa25 a întrebat:

Buna la toti...
am nevoie urgent de descrierea unui film cu aventuri adica sa-mi spuneti denumirea filmului si despre ce e filmul si cele mai interesante intimplari sad
pentru cel mai bun rs funda
mesq muult anticipat sad

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Calatorie spre centrul Pamantului.

Vulcanologul Trevor descopera intr-un exemplar al romanului "Calatorie spre centrul Pamantului" note lasate de fratele sau, disparut intr-o expeditie. Trevor urmeaza instructiunile si pleaca in Islanda, alaturi de Sean, nepotul sau, si Hannah, o cercetatoare. Cei trei cad intr-o groapa care-i duce spre centrul Pamantului, unde vor intalni o multime de creaturi infricosatoare, printre care si un Tiranozaur…

5 răspunsuri:
| apocalipsa25 explică (pentru Dariusuu):

Spune-mi te rog si sfirsitul filmului sad
mesq mult

| Dariusuu a răspuns (pentru apocalipsa25):

Cutreierând regiunea în care au ajuns, găsesc semne care atestă că Arne a fost pe acolo, precum și un tunel blocat de o stâncă. Ei detonează stânca cu dinamita pe care o au la dispoziție, dar forța exploziei provoacă revărsarea apei prin gaura produsă. Luați de ape, ei ajung ulterior să urce, împinși de lava din jurul lor. În cele din urmă sunt aruncați prin vulcanul Etna în Marea Mediterană, pe insula Stromboli, în apropierea Siciliei. De acolo ei se întorc acasă, iar Axel și Grauben se căsătoresc.

| apocalipsa25 explică (pentru Dariusuu):

Multumesc mult pentru tot happy (K)

| Dariusuu a răspuns (pentru apocalipsa25):

Cu plăcere.

Te pup.

| apocalipsa25 explică (pentru Dariusuu):

happy esti baiat sau fata?