| MistikkGirl a întrebat:

Cine s-a uitat la filmul "the new daughter", spuneti-mi va rog descrierea filmului, adica despre ce se povesteste in film, nu am inteles nimic am privit dar...si nici la urma cu demoni aia, n-am inteles. mersi anticipat :*

1 răspuns:
| bestman99 a răspuns:

In urma divortului un tata si cei doi copii ai sai se muta In Carolina de Sud la marginea unui orasel. Pe parcurs va descoperi ca in casa in care stau se intampla lucruri ciudate si va trebui sa le infrunte... precum si responsabilitatea de a fi parinte singur. fundita?