| DeeaDeiutza15 a întrebat:

la Tvr1 era un serial coreean Legendele palatului: Copacul cu rădăcini adânci
Programul era de luni - vineri de la ora 17:40
Vad ca azi nu l-au difuzat
As vrea sa imi spuneti daca i-au schimat programul.

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

O sa il vezi doar noaptea de la 1:00 si de la 2:00

uite programul
http://programetv.program24.ro/post/tvr-1/data-30.07.2012-toata-ziua.html

cu placere:)

2 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Presupun ca de saptamana viitoare il vor difuza
a si cammm la 1:00 si la 2:00 e alt film coreean hur jun
deiutza daca iti plac filmele coreene sa stii ca da in fiecare zi de luni pana vineri la 8:50 e un alt film coreean concubina regelui il poti urmari si pe ala big grin

| vlad89c a răspuns:

Cauta pe google program tvr, si normal ca nu l-au difuzat, sunt jocurile olimpice, dale-n colo de seriale coreene.