| MeJustMeAndStop a întrebat:

Câte episoade are serialul Giuvaierul Palatului?! Fundăăă! + voturi. happy. Difuzat pe TVR1, zilnic de luni până vineri la zece şi un sfert.

3 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,si eu sunt fana filmelor coreene acest film este reluare si vara trecuta la mai dat, daca la cerut lumea la difuzat din nou, imi aduc eu aminte parca pana la ep.72 cica mai erau episoade dar nu lea mai difuzat la noi in Romaniasad, apropo ca sa te informez te poti uita la 4 noaptea daca nu ai somntongue sau pe peteava.ro dar din pacate le da in engleza.

| GwenS a răspuns:

Are 54 de epshappy l-am vazut acum mult timp tot pe tvr1 dar era de la 6 jum seara parcabig grin a fost superb:X si acum este printre serialele mele coreene preferatelove struck

| MeJustMeAndStop explică:

Multumesc tare mult fetelor! happy