| anny_7547 a întrebat:

Buna ma numesc ana vreau sa descarc muzica dar nu stiu cum imi da cineva sfaturi?

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Simplu:
scrii "descarca muzica greatis" si gasesti o gramada de situri cu melodii format mp3.

| Bailey a răspuns:

Www.listentoyoutube.com/
Trebuie doar sa pui acolo linkul de pe youtube de la melodia pe care o vrei;) Funda? :*

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Pai in primyul rand trebuie sa ai USB acela de la telefon, apoi trebuie sa descarci niste programe de pe net gen bear share, apex... sau a isimplu scrii pe net listentoyoutube ( te descurci tu de acolo ) pentru ca numai asa poti sa descarci muzica! happy Descarci ce muzica vrei tu si cu ajutorului cablului de date ( USB) le pui pe telefon... pup!

| Grey96 a răspuns:

Descarca de pe mediafire.com e foarte usor

| Nicu_6664 a răspuns:

Google / dowanload " x" / si cauti...thinking nu`i asa greu tongue dai download selectezi unde vrei sa iti salveze piesa si gatatongue