| Lauraquestion a întrebat:

ma puteti ajuta va rog cu niste link-uri? As vrea sa vad episoadele de ieri(7 iunie) din "Iubiri Secrete","Iubire si Onoare" si "Kassandra". Multumesc mult, dar funda.

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Nu le poti vedea pentru ca nu le arata eu ma uitam la toate pe Romania Relase dar nu mai arata poti intra pe site-ul fiecarui serial dar poti da pe acasa tv si sa vezi cand le va da in reluare la televizor, Iubire si Onoare incepe in reluare la 1:00