| dayanaangel27 a întrebat:

Mai am o intrebare in legatura cu telenovela Aurora!
Preferatii mei sunt Cesar si Blanca!
Intrebarea mea este ce se intampla atunci cand Blanca afla ca Vanessa e insarcinata cu Cesar...se desparte de el? Si Blnca e insarcintata cu Cesar. ce se intampla cu copii?
Urgent!
fundita la cel mai amplu si bun raspuns! cu detalii va rog!

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cezar se va desparti de blanca si va vrea sa fie cu vanessa, insa cand afla ca aceasta nu asteapta copilul lui, se impaca cu blanca.

| giorgyana99 a răspuns:

Pai nu e sigur ca e insarcinata cu Cesar poate fii si cu Frederico daca vrei sa afli mai multe te poti uita pe http://www.telenoveleonline.com/2011/06/aurora-telenovela-online-toate.html unde sunt toate ep.