| Hyunakim a întrebat:

Mai de mult, acum cativa ani, vazusem un film, care tin minte vag ca avea in titlu ceva gen vanatorii de vrajitoare. As vrea sa-l regasesc pentru a-l revedea. Am vazut deja unul numit hansel and gretel the witch hunters din 2013, as vrea link de la filmul pe care il caut daca se poate.

Actiunea era ceva de genul: un local, unde cea mai buna placinta era facuta de o femeie din carne de om. 2 frati afla acest lucru, o omoara, iar fata luandu-i locul detinatoarei localului.

Funda pentru cine ma poate ajuta.

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Ăsta se aseamănă cu ce zici tu, deşi nu cred că e cel pe care îl cauţi
https://www.imdb.com/title/tt0408236/?ref_=vi_esc