| LuckyDeea a întrebat:

Bună! Mai știe cineva de un desen animat super vechi despre animale? Era un fel de national geographic interactiv din ce îmi aduc aminte.E o amintire super vaga, dar mi-ar placea sa-mi readuc aminte mai mult!

2 răspunsuri:
| rxbiesx a răspuns:

Era oare cei cu purceii "jakers"? sau "tirex express"? de altele chiar nu îmi aduc aminte... :// nu tin minte dacă astea erau interactive sau ceva in genul la national geographic sincer, dar nu mi amintesc de altele

| RonaldoGOAT a răspuns:

Ferma animalelor George Orwell