| Alesia1234 a întrebat:

Buna! Mi-am amintit de un film horror pe care l-am vazut acum ceva timp, dar nu mai stiu cum se numeste.Era vorba despre o familie care cred ca adoptase un baietel,dar baietelul ala parea ciudat (in sensul ca zdrobea niste insecte,cred ca fluturi, dar se comporta frumos in fata parintilor). Poate stiti voi cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| Julia1188 a răspuns:

The Prodigy (2019), The Omen, Let Me In, The Unborn, poate e vreunul din astea. happy

6 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Before I Wake, cumva?

| Alesia1234 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Nu,dar baietelul din Before I Wake seamana foarte mult cu cel din filmul pe care il caut, dar nu e el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce va plac vouă filmele horror?

| Mirel4412 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Oare de ce? Ca te sperie, poate ai vrea sa zici. Nu neaparat, doar ca au o poveste captivanta si elemente mai diferite ce alte filme

| Alesia1234 explică (pentru Julia1188):

Da,The Prodigy este.Multumesc mult! happy

| Julia1188 a răspuns (pentru Alesia1234):

Cu placere!