| dany97 a întrebat:

Buna!
Am vazut mai de mult un film horror cred ca de prin 2010 si nu mai stiu cum se numeste.Era vorba despre o femeie care a venit cu copiii ei, o fata de vreo 16 ani iar ceilalti (sau celalalt) era de vreo 10 ani la o cabana subreda dintr-o padure care era bantuita de niste copii care au lucrat intr-o mina pe sub pamant din acea padure, unde au si murit. Sper sa ma ajutati va rog frumos.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Macabre a răspuns:

Cosmarul de la cabana, cumva?

| dany97 explică (pentru Macabre):

Nu,nu este asta.in filmul ala era cu fantomele copiilor(de care am spus mai sus) iar filmul era de prin anul 2010.