| ellena98 a întrebat:

Mi-am facut si eu cont pe TPU doar pt a vă intreba, pe cei care sunt fani ai serialului Yaman. cine stie cand incepe?

1 răspuns:
| FastAndLudicrous7 a răspuns:

Buna Elena. Dupa cum stii in loc de Yaman a inceput sa dea Tradarea. Asta e din cauza faptului ca s a schimbat managerul de la ei( Kanal D) si a considerat ca Yaman nu face suficient raiting desi am vazut ca este o multime de lume care il urmarea. Din ce am citit pe un blog cel mai probabil va continua cu episoadele abia din vara, luna iunie. Sper ca te am ajutat.