| 0PopaPorno a întrebat:

Nu am apucat sa vad filmele Fast & Furious! Care credeti ca e cel mai bun din toate?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ultimul mi-a placut cel mai mult.

| Instinkt a răspuns:

Salut!
Nu prea poti sa le compari deoarece cam toate sunt la fel de tarihappy
Ti-as recomanda sa le vezi pe toate incepand cu 1 si terminand cu cel mai recent aparut 5
Eventual mie mi-a placul mult 3 Tokio Drifthappy
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| PolistuX a răspuns:

Uita-te la toate pe rand asa ii cel mai bine preferatu meii ii tokio driftlaughing dar uitate la toate pe randtongue asa o sa pricepi povestea happy si o sa iti placa mai mult serea asa.nici eu nu m-am uitat la toate pe rand dar le-am vazut pe toate de cel putin 10 orilaughing)

| dudy2204 a răspuns:

Mie mi-a placut tokio drift

| Max22w2 a răspuns:

Fast and Furios 4!