| Nicica a întrebat:

nu stiti unde pot gasi serialul "Suflet ratacit" in LIMBA ROMANA SAU CU SUBTITRARI? Va rog sa ma ajutati.P.S.il caut de foarte mult timp.

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vrei sa inveti o limba straina? Una din cele mai bune modalitati de aprofundare - nu de invatare, trebuie sa stii un pic limba cand o faci - este sa urmaresti programele favorite, sau sa te documentezi despre hobby-ul tau, in limba respectiva. Nah, stiu ca nu iti trebuia raspunsul asta. :p