| vanessavan a întrebat:

o intrebare pentru cei care se uita la violetta si care au vazut Violetta2.
In Violetta2 ce se intampla cu Tomas? unde este? si cine este diego, si de ce apare.
Funda :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diego este un personaj care se va lupta cu leon pentru inima violetei.Cat despre tomas nu va mai aparea in sezonul 2(habar n-am ce s-a intamplat cu el)

| KatnisssssssssMe a răspuns:

Asta de acum e sezonul 1 sau 2? eu am vazut episodul 90. care e ultimul din cate stiu si tomas era prezent