| xTrixie a întrebat:

odata m-am uitat la un film pe prima tv. Era cu o femeie, un barbat, un copil Femeia aia a plecat sa faca cumparaturi pentru nasterea copilului ei, atunci s-a pus vantul si toate cumparaturile i s-au imprastiat atunci a dat peste un barbat cu multe carti in mana in fata aparatamentului acestuia si i-a imprastiat toate cartile ea a cazut si s-a lovit Apoi ala a chemat-o in casa lui sa se curete si a acceptat. Casa lui era plina cu carti A intrat acolo, s-a dus la baie si s-a curatat. Si dupa aia si alla a incercat sa o curete si ii punea mana pe picior. In fine femeia aia a plecat de acolo si s-a dus acasa. Apoi nu mai stiu cum s-a intalnit iar cu el si l-a inselat pe barbatul ei. Ea nu a vrut dar s-a indragostit de ala cu care l-a inselat. I-a oferit un glob de cristal numai stiu cu ce. Ea il insela continuu si odata s-a dus la un bar cu niste prietene si l-a intalnit pe barbatul ala. Apoi nu stiu cum s-au dus acolo la toaleta si... stiti voi ce au facut. NU stiu cum a descoperito sotul ei si s-a dus acolo la ala. Au vorbit nu stiu ce si sotul aleia a vazut globul acolo. S-a enervat si i la aruncat in cap l-a omorat etc apoi a facut curatenie ca sa nu ramana urme etc. Apoi ei s-au dus la serbarea fiului si ala il avea prins intr-o patura acolo mort si nu stiu cum a scapat de el CINE ARE IDEE CUM SE NUMESTE? AM EXPLICAT FILMUL. v-am zis l-am vazut pe prima tv dar nu de mult.