| Edy1995 a întrebat:

""OFER FUNDA!"" Va rog sa imi dati si mie un link de download pentru filmul "Piratii din Caraibe - Pe Ape Si Mai Tulburi" sau daca nu macar un link unde il pot vedea online dar sa nu fie filmat cu camera la cinematograf sau fara sutitrare in romana ca nu are nici un folos! OFER FUNDA si alte cate funde vreti!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Freshtoxick a răspuns:

Momentan edi e imposibil deoarece nici macar un R5 al filmului nu a aparut.tot ts-urile circula pe net mai ales ca avut premiera de curand...eu iti sugerez sa faci ca me cum am facut eu acum 2 ore:te duci si il vezi la cinemabig grin

| SkyHigh a răspuns:

Abia astăzi are premiera în România happy Cel mai sigur o să îl poţi vedea la cinema, în format 3D, sau dacă nu, mai trebuie să aştepţi vreo lună, două până apare cel puţin la o calitate rezonabilă. Baftă!

| Kavi a răspuns:

Nu-l gasesti, cauta-l peste 2 luni cand se pirateaza o varianta mai buna ca acum numai CAM exista.

| gabubu95 a răspuns:

Nu a aparut inca! Funda?!batting eyelashes