| 00Roxanne a întrebat:

Buna pe ce site as putea sa vad si eu niste filme relaxante ca pe toate siteurile pe care am intrat imi dadea publicitate si nbu mi se incarcau ori imi scria ceva de dreptul de autor.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Iti iei adblock ca sa nu mai apara reclamele. Se poate sa-ti mai apara 1-2 reclame cand intri pe site, le inchizi pur si simplu, nu ai ce face. Daca nu stii sa gasesti site-uri, scrie pe google : filme online subtitrate, si alegi unul din site-urile care apar sau daca vrei sa vezi un anume film scrii ''filmul'' online subtitrat si faci la fel. Vizionare placuta!

| Gabytză2233 a răspuns:

Bună! Eu ştiu un site numit Netflix, dar îți cere cont l-a care trebuie să plăteşti! Iar dacă nu vrei să plăteşti îți dau site-ul ăsta: *http://putlockertv.is/tv*! Sper că te-am ajutat!