| andreeahaynes a întrebat:

poate sa imi spuna cineva cand va incepe sau daca va incepe un nou sezon din teen wolf?

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Bună! Va apărea sezonul 4 din Teen Wolf
Uite ce ne aşteaptă în sezonul 4:
1.Sezonul 4 o va avea în centru pe Lydia (până acum S1 s-a concentrat pe Scott, S2 pe Alison iar S3 pe Stiles);

2.vom afla mai multe despre abilităţile sale de banshee precum şi răspunsul la întrebarea dacă au fost moştenite ori declanşate de muşcătura lui Peter (ştim deja că post-muşcătură a fost o perioadă puţin tulbure pentru roşcata);

3.vom vedea mai multe din familia Martin, apariţia mamei sale înca din acest sezon ca profesor de biologie fiind un prim pas spre familia Lydiei;

4.este posibil ca încă din finalul S3 să mai apară o/un banshee – fanii mizează pe mama Martin din moment ce până acum am avut doar mame badass: mama lui Scott, a lui Alison, acum şi a Kirei… avem oarecum un pattern;

5.se va încheia triunghiul amoros Scott/Alison/Isaac;

6.relaţia Lydia/Stiles a făcut progrese în S3, iar în finalul său vom avea chiar un moment tensionant Stiles-Aiden (cu miza pe roşcată şi ruperea tradiţiei sale de a alege un bad boy – la ce s-a întâmplat in S3.5 nici Stiles nu mai este un inocent)

Sper că am fost de folos!:***

1 răspuns:
| Carmen27 a răspuns:

Sezonul 4 va incepe pe 23 iunie 2014.