| BombonikS a întrebat:

Puteti sa imi spuneti anime-uri gen: Kaichou wa maid-sama, Itazura na kiss, Kaze no stigma, Special A etc.
Funda.

Răspuns Câştigător
| tachibanamei a răspuns:

Sunt destul de multe
-sukitte ii na eu (este vorba despre o fata pe nume tachibana mei care nu are prieteni,, te las pe tine sa te uiti daca vezi am si numele ei si poza la avatar cu ea deoarece este un anime superb care imi place mult)
-tonari no kaibutsu kun (este vorba despre o fata pe nume shizuku care e tocilara si intr-o zi apare un baiat in viata ei pe nume haru te las sa descoperi singura)
-love hina (este un anime super )
-toradora (merita incercat )
Cam atat pe care le stiu mai sunt cateva pe care le-am auzit de pe aici
-Hell girl
- Inu x Boku SS
-Hiiro no Kakera funda?

2 răspunsuri:
| Cioco97 a răspuns:

Fruit Basket, Kimi ni Todoke, Lovely Complex, Vampire Knight.
Cam atat stiu eu, sper ca te-am ajutat.^.^

| LauraEU a răspuns:

Daca nu l-ai vazut inca recomand Bokura ga ita