| anonim_4396 a întrebat:

S-a terminat serialul Aurorasad. Cum vi s-a parut?happy

3 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

A fost frumos dar i se cam dusese farmecu. de cand a murit Aurora straight face

| HolyPotato a răspuns (pentru Ramina):

laughing e amuzant, si eu am exact aceeasi opinie mai ales de cand a murit Aurora. Totusi ultimul episod nu prea mi-a placut, adica Martin s-a sinucis, imediat a si fost readus la viata si in 10 minute deja era cu Vicky si fiica lor in brate

| HypnoticPoison a răspuns:

Ok cat de cat dar parca s-a terminat prea dintr-odata. Prea au lungit-o la unele faze si prea s-a terminat brusc. Totusi am vazut unele episoade inainte si am stiut ca Aurora va muri si Lorenzo va fi cu Angela. Cand am vazut ca Aurora nu va mai fi am crezut ca nu va mai fi fain serialul dar in opinia mea Lorenzo s-a potriveste mai bine cu Angela. Si de asemenea povestea de dragoste dintre Vicky si Martin mi-a placut f mult. Oriccum a fost una din cele mai frumoase sau cea mai frumoasa telenovela de pana acum. Cand a inceput mi se prea ca episoadele tin 10 minhee hee. nu pierdeam nici o secunda, pur si simplu ma fascina :X