| ReybaudMihaela a întrebat:

Buna seara, am vazut un film pe tvr 2 in 1990 nu imi amintesc cum se numeste.
Era vorba despre 2 tineri casatoriti, care si-au cumparat o casa veche. Au gasit acolo lucruri ramase de la fostii proprietari printre care si o rochie de mireasa. Tanara a probat rochia si aceasta a dus-o intr-un alt timp in care ea avea o alta familie. Cand isi dezbraca rochia revenea in prezent. Pana la urma a ales sa se intoarca si sa ramana in trecut.
Daca stie cineva cum se numeste filmul si unde il pot gasi multumesc pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cind ai vazut filmul, recent sau chiar atunnci in 1990

| dullcat a răspuns:

Buna, cred ca asta e filmul
https://www.imdb.com/title/tt0078430/