| ralucaralu a întrebat:

Mi-am cumparat astazi o rochie de banchet foarte frumoasa, am cautat mult pana sa o gasesc.Eu sunt foarte mica, nu de statura, ci in general, si nu mi se potrivea nici cea mai mica marime din ceea ce probam. Cand am gasit rochia, am probat-o si mi s-a parut foarte buna; statea perfect pe mine. Vanzatoarea mi-a spus ca multe fete au probat rochia si ca la niciuna nu i-a stat atat de bine, deoarece nu erau asa micute. Imi sta perfect, dar imi este foarte fixa in talie, pot sa spun chiar putin cam mica. Daca as fi luat numar mai mare nu mi-ar fi buna, si sigur nu as fi gasit o rochie care sa imi placa. Imi este frica sa nu imi ramana mica, sa nu ma ingras, daca ma ingras foarte, foarte putin nu mai imi este buna. Ce credeti? Am facut o greseala cumparand-o?

Răspuns Câştigător
| aleniram a răspuns:

S-o porți sănătoasa, ţine puţina dietă, legume, fructe e. t. c. și distrează-te frumos. Vei rămâne cu amintirea colegilor, a evenimentelor frumoase.restul este o problemă de moment. Distracție plăcută!
Încearcă mereu să vezi ce ai de făcut în viitor, chibzuiește bine ce faci în prezent și lasă îndoielile trecutului.

2 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Nu...
ai facut ce trebuiawinking
in schimb daca nu o luai poate nu mai gaseai una p marimea tawinking
u ai grija ce mananci :
mananca multe fructe happy si te vei mentine in forma happy
bafta
si distractie placuta la banchet happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IOANA : nu cred ca ai facut o greseala cumparand-o si trebuie sa ai grija sa nu te ingrasi. pana la urma chiar daca iti e putin mica in talie nu o sa mori cateva ore cat vei sta la banchet