| Rusu_Ioana_1995 a întrebat:

Am vazut un film vinerea trecuta pe pro tv, daca stiti cum se numeste as vrea sa imi spuneti va rog!
Era vorba despre 2 fete ce plecasera intr-o tara straina(mexic,dar nu stiu sigur),iar una dintre fete a fost rapita si prietena ei a scapat cu viata,dar a trecut prin multe alte aventuri si chestii. Va rog sa imi spuneti numele filmului daca il stiti

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Cred:And Soon the Darkness (2010)
http://www.cinemagia.ro/filme/and-soon-the-darkness-483210/
mai poți să încerci și:Human Trafficking (2005),Trade (2007),Taken (2008),The Prince (2014)