| CimpanVioleta a întrebat:

Buna seara! Caut un film, dar nu-i stiu numele, va rog daca stiti despre ce film este vorba sa ma ajutati! Stiu doar ca este vorba despre o femeie bogata care afla ca este bolnava de moarte si decide sa plece in cea mai frumoasa calatorie a vietii ei. Se indragosteste in vacanta respectiva de un barbat. Va multumesc!

1 răspuns:
| 777sebi a răspuns:

Ar putea fi "P.S. I Love You", în care protagonista, Holly, află că soțul ei a murit și începe să primească scrisori de la el care o ajută să își depășească durerea și să își continue viața. În timp ce călătorește prin Europa, Holly se îndrăgostește de un muzician, Gerry.