| GiorgianaGiorgi a întrebat:

Buna seara,comunitate! Imi puteti recomanda,va rog frumos cateva filme, gen thrillere psihologice? Am ramas in pana de idei.Va multumesc anticipat si ofer funda!

Răspuns Câştigător
| and0ra a răspuns:

The Lovely Bones (Din Raiul Meu), l-am vazut recent si sincer, mi-a placut. The Skeleton Key (Cheia Schelet) și The Glass House (Casa de Sticla) mi-au placut de asemenea. Am citit cartea de la "Obiecte Ascuțite" si a fost geniala. Am inteles ca este ecranizare, dar nu am vizionat. Insa daca e la fel ca si cartea atunci merita vazut. Iar nu in ultimul rand, "911 Apel de urgență", e din 2013 filmul. Nu e neaparat psihologic, dar e thriller si e genial.

| GiorgianaGiorgi explică (pentru and0ra):

The Skeleton Key l-am vazut, dar in schimb pe celelalte nu, iti multumesc pentru raspuns.

| and0ra a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

N-ai pentru ce! happy

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca le-ai vazut pe toate cele primite, iti sugerez sa te bagi pe alt gen de filme laughing. Le-ai cam terminat.

| GiorgianaGiorgi explică (pentru Sn4k3):

Nu le-am vazut chiar pe toate,faza este ca genul acesta de filme imi place cel mai mult si am vizionat si filme bune si unele mai putin bune,de exemplu ce am privit in ultima perioada filme mai noi nu mi se par asa bune,comparativ cu cele mai vechi, sau am avut eu ghinionul sa dau peste cele nasoale, de aceea am pus si intrebarea aici, ca sa urmaresc filmele bune vizionate de voi, sa nu mai imi iau eu teapa si sa pierd 2 ore din viata, urmarind un film nasol.Peace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Cube e horror psihologic sunt mai multe serii, e magistral

| GiorgianaGiorgi explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos pentru raspuns, le-am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. What Lies Beneath
2. Dangerous Minds

| GiorgianaGiorgi explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos, o sa le vizionez ca nu le stiu pe acestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disturbia & the woman in the window.