| Hellene08 a întrebat:

In aceasta seara s-a difuzat la Kanal D un serial nou turcesc din "O poveste de dragoste", imi puteti spune unde il pot vedea online episodul 1? Va rog!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hellene08 explică:

Din moment ce am spus "unde il pot vedea online", e clar ca trebuie sa imi de-a un link happy

| Mikys99 a răspuns:

Http://www.telenoveleonline.com/......erial.html inseara acesta nu il vei putea vedea insa il vei putea vedea miine.

| CaPoNe95 a răspuns:

Cauta pe google cum se numeste filmul, episodul 1 si sigur vei gasi pup:*