| Catalinul999 a întrebat:

Bună seara lume, vreau să vă întreb şi eu ceva.
Am văzut mai de mult un film horror cu două fete una brunetă şi cealaltă blondă care s-au dus intr-o seară să se distreze prin cluburi dar au ajuns şi la o clarvăzătoare spre finalul serii. Dupa ce le-a ghicit fetelor, acestea doua au plecat acasa iar bruneta a inceput sa fie posedata usor usor in urmatoarele zile. Ajuta-ti-ma va rog, dau fună

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna. Poti incerca sa cauti dupa cuvinte cheie pe google sau aici https://www.whatismymovie.com/

2 răspunsuri:
| Num?numescBrBr a răspuns:

The Possession of Emma Evans - 2010

| dullcat a răspuns (pentru Num?numescBrBr):

Nu se potriveste deloc cu descrierea din postare. Am incercat sa caut si eu fiindca eram curioasa.