| Carol_Carol_1990 a întrebat:

Buna seara TPU.
Eu,fan infocat al serii halloween,am vrut in aceasta toamna sa vad filmul ends,dar el a primit rating de interzis minorilor.
Eu, la 15 ani, pot face cumva sa intru acolo (legal)?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, pentru ca tu ai numai 15 anisori si legal NU esti eligibil.
Revino peste 3 ani cand devi major si poti sa vezi toate filmele pentru adulti (+18) care acum iti sunt interzise fiind esti inca minor.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cfrtobias a răspuns:

Zici la parintii tai sa se uite cu tine sau le zici sa faca cont pe numele lor, ori daca nu iti cere cont zici ca ai peste 15 ani cu "da"

| TheGentleman a răspuns:

Nu ai ni; te colegi de liceu mai mari? mergi cu ei în gașcă. Pui de un popcorn și suc și gata...

Vizionare plăcută

| Axattys a răspuns:

Ai voie sa te uiti doar cu insoțitor din cate stiu eu.