| NoNameJunior a întrebat:

va uitati la filme de groaza? daca da, va rog frumos sa imi dati si mie, doar numele lor.as vrea sa le vizionez de halloween(este pe 31 luna asta). deci sa fie inspaimantatoare(nu foarte tare). daca tot ziceam de 31, fundita va fi data tot atunci.

5 răspunsuri:
| IuliaMihaella a răspuns:

Poi ...eu as zice sa te uiti la Thir13en Ghosts.
Il poti gasi pe: http://SPAM/horror/159-13-fantome.html
Pa - pa!

| LonelyGirl01 a răspuns:

The unborn e super tare.si nu e foarte de groaza...si mirrors e tare. Fear island e chiar pentru varsta ta, cred ca iti place daca te uiti. si mie e I know what you did last summer(si cele 2 continuari daca vrei sa le vezi...nu au nicio legatura)

| zNCrys a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3
Paranormal Activity 1, 2
The Ring 1, 2
Camera 1408
Nightmare on Elm Street
Hostel 1, 2, 3
Saw toate
The Torturated
Daca mai vrei iti mai spun. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drag Me to Hell recomand de halloween big grin

| XxRoyalxX a răspuns:

Dai la filme de groaza 2011 acolo o sa te sperii de moarte sccuces!winking