| s3s a întrebat:

serialul Spartacus:Blood and Sand, sezonul 2, cate episoade are, ca eu am vazut 8 si parca nu s-a terminat actiunea?

Răspuns Câştigător
| teo005 a răspuns:

Sezonul are in total 10 episoade, Sambata viitoare se termina

Astazi a aparut Episodul 9 il poti vedea Online aici http://www.veziserialeonline.info/....../episode/9

2 răspunsuri:
| Sean a răspuns:

Serialul inca mai continua, azi 24 martie apare episodul 9, nu stiu exact cam cate episoade mai is dar cred ca vor mai fii 5, adica sa fie in total 13 episoade ca in primul sezon.
PS: Serialul apare in fiecare sambata