| Nian a întrebat:

Sezonul 2 din The vampire diaries este ultimul?

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Nu... Iei mai apare in toamna sezonul al 3 -lea. Nu e minunat? Eu sunt super fericita... Apropo tu in ce echipa esti? Damon sau Stefan? Eu sunt team Damon forever si am auzit ca in uratorul episod sau in ultimul isi va marturisii dragostea pentru Elena si va avea loc un sarut.

5 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Nu este ultimul.
Au anuntat ca este si un sezon 3.
Din partea mea, la mai multe :]] ca nu-mi pare rau love struck

| happycolour a răspuns:

Nu,deja au anuntat ca va fi si sezonul 3 probabil din toamnahappy

| Nian explică:

Da Team Damon:X

| atomikady a răspuns:

Trebuie sa apara si sezonul 3winking

| Lucian123456 a răspuns:

Buna. da e ultimul