| anonim_4396 a întrebat:

Buna si Neata! Ce e cu anime-ul asta Junjou Romantica? straight face Am inceput sa ma uit la el pana la episodul 3 si apoi... Oare sa mai continui? Ca vad ca de la fiecare sfarsit de episod se *** astia laughing
Scuzati-mi vocabularulbatting eyelashes Dar nu pot sa o spun pe romaneste

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

E foarte fain, uită-te că merită, doar imaginează-ţi că e o fată laughing Poveştile cuplurilor sunt drăguţe happy

| AlexysNykol a răspuns:

Junjou Romantica este un yaoi(gay) dar este mai de genu un baiat este mai feminizat, se comporta mai mult ca o fata, o fost singuru anime la care -am uitat de acest gen si nu este chiar asa rau, tine mai mult de dragoste viata de cupluhappy si da se mai...laughing