| pisy_5459 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme frumoase,ge aventura,familie,comedie,horror(dar nu prea), gen Taken -Teroare in paris, sau ice age sau american pie.sa nu fie de razboi sau indiene

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hugo
John Carter
The Grey
Prometheus
Men in Black III
The Artist
The Vow
Midnight in Paris
Moulin Rouge
The Twilight Saga
Buried
The Woman in Black
ATM

| Genessis a răspuns:

Sydney White,She's the man,Angus Thongs and pefect snogging,picture this,a cinderella story,another cinderella story, the vow, accepted, twilight, abduction.

| AllTogether a răspuns:

Comedie

Acuzat pe nedrept
Spionul Dandana
Scary movie 1, 2, 3, 4
Epic movie
Ace Ventura:Nature calls

| KiduIcs a răspuns:

Un film minunat pe care l-am urmarit chiar ieri : Ceva, ceva tot o iesi. E super tare. Sau horror : Emily Rose

| SasukeUchihakun a răspuns:

Marmaduke este comedie
Good Luck Chuck este tot o comedie
Daca vrei horror incearca orphan
Prince of Persia este de Aventura

| imoneltokyohotel a răspuns:

Un film marfa este Numere Fatale cu Nicolas Cage

| Vampyryta a răspuns:

Uite un film super tare comedie de groaza 3 o sa mori de ras la el vizionare placuta

| FelixDce a răspuns:

O comedie super : Eurotrip(se aseamna mult cu american pie) sau Apocalipto e un film sper iarasi, sau inchisoarea ingerilor.